Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky výstav 2012 SK

 29.1.2012 Trenčín  CACIB             Biroš Milan   SK

Kat. cislo

Třída

Jméno

Výsledok

1659

stredná

Aron First z Vajlovny

V1, CAC,RCACIB

1660

 

Napp Filipúv dvúr

V2, RCAC

1661

otvorená

Amigo od Malšských břehů

V1, CAC, CACIB, BOB

1662

 

Emanuel  Farma Stekot

V2, RCAC

1663

 

Lord Filipúv dvúr

V3

1664

mladych

Flora La Cascade de Couplan

V1, CAJC

1665

stredna

Dorothy Perl of Gomor

V1, CAC, CACIB

1666

šampionov

Chelsie Filipúv dvúr

V1, CAC,R CACIB

24.3.2012 Nitra MV CACIB    Sergej Vanzha  RU

565

stredná

Andy First z Vajlovny

V1, CAC, RCACIB 

566

 

Napp Filipúv dvúr

V2, RCAC

567

otvorená

Armando od Malšských břehů

V1, CAC, CACIB, BOB 

568

 

Emanuel II Farma Stekot

V2, RCAC

569

šampionov

Disney II Farma Stekot

V1, CAC

570

mladych

Flora La Cascade de Couplan

V1, CAJC

571

otvorená

Rodentáli Vika

VD

572

šampionov

Chelsie Filipúv dvúr

V1, CAC, CACIB

25.3.2012 Nitra MV CACIB  Jan Stepinski PL

496

stredná

Andy First z Vajlovny

V1, CAC, CACIB, BOB 

497

 

Napp Filipúv dvúr

VD

498

otvorená

Armando od Malšských břehů

V1, CAC,R CACIB

499

 

Emanuel II Farma Stekot

V2

500

šampionov

Disney II Farma Stekot

V1

5.5.2012 Nenince Club show         Ličák Miroslav SK

28

otevřená

Armando od Malšských břehů

V1, CAC,  BOB ,Víťaz výstavy

29

 

Bruno Perl of Gomor

V2

30

šampionov

Amigo od Malšských břehů

V1 

31

 

Demoiselle Noel

VD2

32

stredná

Evita Perl of Gomor

VD

33

otvorená

Rodentál Vika

VD

34

šampionov

Dorothy Perl of Gomor

V1, CAC

6.5.2012 Banská Bystrica CAC        Ewa Buklad PL

332

mladých

Gladiator

VD

333

stredná

Andy First z Vajlovny

V1, CAC 

334

otevřená

Armando  od Malšských břehů

V1, CAC,  BOB 

335

šampionov

Amigo od Malšských břehů

V1, CAC 

336

stredná

Evita Pearl of Gomor

VD

337

otvorená

Demoiselle Tamy

V1, CAC 

12.5.2012 Bratislava MV CACIB     Kamen Litov BLG

264

stredná

Napp Filipúv dvúr

V1, CAC, RCACIB

265

otvorená

Emanuel II Farma Stekot

V1, CAC 

266

šampionov

Amigo  od Malšských břehů

V1, CAC, CACIB, BOB

267

mladych

Flora La Cascade de Couplan

V1, CAJC

13.5.2012 Bratislava MV CACIB     Levente Miklos HU

268

stredná

Napp Filipúv dvúr

V1, CAC, RCACIB

 269

otvorená

Emanuel II Farma Stekot

VD

 270

šampionov

Amigo od Malšských břehů

V1, CAC, CACIB, BOB

8.6.2012 Senec NV CAC    Ridarčíková Gabriela SK

239

stredná

Napp Filipúv dvúr

V1, CAC

240

otvorená

Lord Filipuv dvúr

VD

241

šampionov

Disney II Farma Stekot

V1, CAC,

242

stredná

Fieramie Du Neovielle

V1, CAC, BOB

243

otvorená

Belinda Pyrennes Absolon

V1, CAC

244

šampionov

Alma Pyrennes Absolon

V1, CAC

9.6.2012 Nitra MV CACIB     Rade Vesič Srb  

Kat. cislo

Trieda

Meno

Výsledok

239

stredná

Napp Filipúv dvúr

V1, CAC,RCACIB

240

otvorená

Emanuel II Farma Stekot

V1, CAC

241

šampionov

Armando od Malšských břehů

V1, CAC, CACIB,BOB

242

 

Disney II Farma Stekot

V2, RCAC

243

 

Eistein Blatka

V3

244

stredná

Fieramie Du Neovielle

V1, CAC, CACIB

10.6.2012 Nitra MV CACIB      Rafaelo Malo Alcrudo ESP  

223

stredná

Napp Filipúv dvúr

VD

224

otvorená

Emanuel II Farma Stekot

V1, RCAC ,RCACIB

225

šampionov

Armando od Malšských břehů

V1, CAC, CACIB

226

 

Disney II Farma Stekot

V2

227

 

Einstein Blatka

VD3

228

stredná

Fieramie Du Neovielle

VD

229

otvorená

Alma Pyrennes Absolon

V1, CAC,RCACIB

230

šampionov

Belinda Pyrennes Absolon

V1, CAC, CACIB, BOB

20.7.2012 Velka Ida NV CAC

283

otvorená

Cubilon s Pascal  Parfait

V1, CAC,  BOB, VS 2012

 284

šampionov

Demoiselle Noel

V1, CAC,

285

otvorená

Edda Pearl of Gomor

V1, CAC,  VS 2012

22.7.2012 Velka Ida MV CACIB          Ličák Miroslav SK

929

otvorená

Bruno Pearl of Gomor

VD

930

otvorená

Cubilon s Pascal  Parfait

D

931

šampionov

Armando od Malšských břehů

V1, CAC, CACIB, BOB

18.8.2012 Bratislava MV CACIB   Vondrous Otakar CZ

252

šampionov

Aron first z Vajlovny

V1, CAC, CACIB,BOB

253

 šampionov

Einstein Blatka

V2, RCAC, R CACIB

254

otvorená

Atlanta Abisinia Vila

VD

19.8.2012 Bratislava MV CACIB      Viera Staviarska SK

255

šampionov

Aron first z Vajlovny

V1, CAC, CACIB,BOB

256

 

Einstein Blatka

V2, RCAC, R CACIB

257

otvorená

Atlanta Abisinia Vila

V

15.9.2012 Sereď KV  CAC         Mioč Igor HR

63

šampionov

Armando  od Malšských břehů

V1, CAC,  BOB ,KV

 64

mladych

Petty Filipuv dvur

V1, CAJC

 65

otvorená

Edda Pearl of Gomor

D

 66

 

Evita Pearl of Gomor

D

 67

šampionov

Cornela z Baldoufa

V1, CAC, KV

1.12.2012 Nitra MV CACIB 

647

šampionov

Dalton Blatka

-

648

 

Einstein Blatka

V1, CAC,  CACIB

649

steniat

Unique from the Dutch Garden

VN

650

mladych

Petty Filipuv dvur

V1, CAJC

651

otvorená

Atlanta Abisinia Villa

V1, CAC, CACIB,BOB

652

 

Flora La Cascade de Couplan

V2,  R CAC,  R CACIB

2.12.2012 Nitra MV  CACIB

572

šampionov

Einstein Blatka

V1, CAC,  CACIB

573

baby

Unique from the Dutch Garden

 VP

574

mladych

Petty Filipuv dvur

V1, CAJC

575

stredna

Fiona Pearl of Gomor

V

576

otvorená

Atlanta Abisinia Villa

V1, CAC, CACIB,BOB

576

 

Flora La Cascade de Couplan

V2,  R CAC,  R CACIB

 

 
 

 

Jazyky

SlovenčinaEnglish


Archív

Kalendár
<< január / 2021 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 82354
Mesiac: 1428
Deň: 42